WARSZTATY DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW

Uprzejmie informujemy, że Gmina Grodzisk Mazowiecki rozpoczyna dla swoich mieszkańców realizację bezpłatnych warsztatów umiejętności wychowawczych przeznaczonych dla rodziców i wychowawców według programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, rekomendowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.
Warsztaty „Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły” oraz „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały” to cykl spotkań, które uczą umiejętności otwartego porozumiewania się w rodzinie, budowania więzi i relacji w duchu podmiotowości i dialogu.
Warsztaty rozpoczynamy 07 grudnia 2015 r. (od godziny 18:00 do 21:00) w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim w Sali Historii Miasta .
To cykl 10 trzygodzinnych spotkań, realizowanych w systemie cotygodniowym
Zapisy do grup warsztatowych prowadzi Iwona Chorek z Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 11 Listopada 33
tel. (22) 755-58-69 lub 720-909-218.
Komunikat 2015-11-16, 23:06 | autor: Karolina Gasik