Publikacje nauczycieli

• W czwartek do przedszkola zawitali zaproszeni goście – asp. Tomasz Michalski i st.sierż. Mariola Krupa. Policjanci zaprezentowali dzieciom jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię w oznakowanym do tego miejscu. Następnie uczestniczyli w pogadance na temat bezpieczeństwa dzieci nie tylko na ulicy. Przypomnieli dzieciom o numerach alarmowych a także odpowiadali na pytania

2020-09-19, 23:06 Elżbieta Zakrzewska-Żywot
  • Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki, bo dziś są Twoje urodzinki.

2020-09-19, 22:49 Elżbieta Zakrzewska-Żywot
  • W dniu tak pięknym i wspaniałym życzymy Ci serduszkiem całym dużo zdrowia, sto lat życia, moc zabawek do zdobycia. Dużo uśmiechu, a mało złości, jak najmniej smutków, wiele radości, długich wakacji i moc słodyczy. Tego Ci dzisiaj koleżanki i koledzy życzą.

2020-09-19, 22:47 Elżbieta Zakrzewska-Żywot
  • Zabawy z kodowaniem "Biedronek"

2020-09-19, 22:22 Agata Grzyśnik
  • Zabawy "Krasnoludków" na magicznym dywanie.

2020-09-19, 22:07 Agata Grzyśnik
  • Podczas pierwszych dni w przedszkolu po wakacyjnej przerwie, wymienialiśmy się doświadczeniami zdobytymi podczas wakacji. Stęsknione wspólnej zabawy dzieci, poznały zasady obowiązujące w przedszkolu w dobie pandemii oraz ustaliły "Kodeks grupowy", którego zobowiązały się przestrzegać.

2020-09-19, 21:57 Agata Grzyśnik
  • Wiedza o bezpieczeństwie na drodze to bardzo ważna sprawa dla każdego uczestnika ruchu drogowego. Dlatego już od najmłodszych lat dzieci w przedszkolu poznają podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z dróg. W ubiegłym tygodniu w różny sposób przedszkolaki podczas zajęć, zabaw i ćwiczeń praktycznych poznawały i utrwalały wiedzę na ten temat.

2020-09-19, 20:49 Nauczycielka przedszkola
  • Dnia 16 września obchodziliśmy Dzień Spadającego Liścia. Różne zabawy i zagadki pomogły nam utrwalić wiedzę dotyczącą zmian zachodzących w przyrodzie, a dokładniej zmian pór roku. Nauczyliśmy się pięknego tańca z liśćmi w rytm muzyki "Cztery pory roku: jesień" Vivaldiego. Segregowaliśmy liście według kształtu i koloru. Oglądaliśmy

2020-09-19, 20:32 Anna Kukla
  • W dniu 14 września odbył się w naszym przedszkolu "Dzień Drzewa". Z tej okazji szczególną uwagę poświęciliśmy drzewom. Poznaliśmy budowę drzewa oraz rodzaje drzew. Dopasowywaliśmy owoce i liście do konkretnych drzew. Dowiedzieliśmy się skąd się bierze papier oraz czego nie lubią drzewa. Na koniec poszliśmy na wycieczkę do lasu, aby obserwować

2020-09-19, 19:39 Anna Kukla
  • 15 września dzieci z grupy SOWY obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Najpierw poznały historię tego święta, a później uczestniczyły w grach i zabawach. Na zakończenie każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom.

2020-09-19, 19:33 Agata Grzyśnik
Wyświetl